XII konferencja w Toruniu również online

Stowarzyszenie Miłośników Witraży „ARS VITREA POLONA” organizuje w dniach 18-20 października 2024 roku w Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu XII konferencję naukową pod tytułem: „Witraże wobec zagrożeń i wyzwań XXI wieku”

Z ogromną przyjemnością informujemy o najnowszych zmianach w formule zbliżającej się konferencji.

W odpowiedzi na rosnące zainteresowanie oraz w trosce o dostępność naszych wydarzeń dla szerszego grona odbiorców, postanowiliśmy rozszerzyć naszą ofertę o możliwość uczestnictwa w konferencji zarówno w tradycyjnej formie stacjonarnej, jak i online.

Konferencja, jak zawsze, będzie miejscem spotkań wybitnych naukowców i praktyków, którzy podzielą się swoją wiedzą i doświadczeniami w dziedzinie sztuki witrażowej. W tym roku dodatkowo umożliwimy uczestnictwo poprzez transmisję na żywo dostępną na platformach mediów społecznościowych.

Wszystkie sesje konferencyjne będą rejestrowane, co umożliwi nam późniejsze udostępnienie wykładów i materiałów w Internecie. Dzięki temu naukowcy, studenci oraz entuzjaści sztuki witrażowej z całego świata będą mogli skorzystać z zasobów konferencji w dogodnym dla siebie czasie, zwiększając tym samym zasięg i wpływ naszego wydarzenia.

Ponadto, w odpowiedzi na potrzeby i możliwości naszych prelegentów, oferujemy opcję wygłoszenia referatu w trybie online za pomocą popularnych komunikatorów internetowych. Ta elastyczna forma prezentacji jest odpowiedzią na zmieniające się warunki podróżowania oraz różnorodne okoliczności, z którymi mogą się mierzyć nasi goście.

Zachęcamy do rejestracji i dołączenia do nas zarówno osobiście w malowniczym Toruniu, jak i online. Informacje o dokładnym programie konferencji, listę prelegentów oraz szczegóły dotyczące rejestracji i uczestnictwa znajdą Państwo na naszej stronie internetowej oraz w mediach społecznościowych.

Liczymy na aktywny udział i entuzjastyczne przyjęcie nowej formuły naszego wydarzenia. Czekamy na Państwa w październiku, aby wspólnie czerpać z bogactwa i piękna sztuki witrażowej!

Z wyrazami szacunku,

Andrzej Bochacz