Wielkanoc 2024

Koleżanki i Koledzy,

z okazji nadchodzących Świąt Wielkiej Nocy pragniemy złożyć Wam najserdeczniejsze życzenia. Niech ten wyjątkowy czas przyniesie Wam wiele radosnych chwil spędzonych w gronie najbliższych, inspiracji do tworzenia kolejnych niezwykłych dzieł sztuki oraz spokoju, który pozwoli Wam czerpać z życia pełnymi garściami.

Niech magia Świąt Wielkanocnych rozświetli Wasze domy ciepłem i kolorami, podobnie jak witraże rozświetlają przestrzenie, do których są przeznaczone, przynosząc ukojenie i piękno. Życzymy Wam, abyście w tych świętach znaleźli czas na refleksję i odpoczynek, ale również na pasję, która nas wszystkich łączy.

Mamy nadzieję, że nadchodzący czas będzie dla Was okresem pełnym nadziei i nowych możliwości, a inspiracja, którą czerpiecie z otaczającego świata, pozwoli na rozwiązywanie historycznych zagadek, tworzenie coraz to piękniejszych prac, które będą zachwycać i inspirować innych.

Z serca życzymy Wam zdrowia, szczęścia oraz wielu twórczych sukcesów. Niech te Święta będą dla Was źródłem radości i spokoju, a nadchodzący rok obfituje w pozytywne doświadczenia i pomyślne realizacje artystycznych zamierzeń.

Przy okazji ważna informacja:

W tym roku zapraszamy do Torunia w dniach od 18 do 20 października 2024 r. na  XII Konferencję Naukową Stowarzyszenia Miłośników Witraży Ars Vitrea Polona.

Temat konferencji – Witraże wobec zagrożeń i wyzwań XXI wieku.

Miejscem konferencji będzie Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu – Sala Tymona. 

Z wyrazami szacunku, w imieniu Zarządu i swoim

Andrzej Bochacz